Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kim jesteśmy

Firma BCSystems działa na rynku od 2006 roku.
 
Pierwotnie świadczyliśmy usługi wyłącznie dla sektora prawniczego. Zdobyliśmy znaczącą pozycję w sektorze usług skierowanych do kancelarii, dla którego głównie oferowaliśmy usługi z zakresu doradztwa personalnego. W miarę rozwoju firmy i zdobywania doświadczenia rozszerzyliśmy gamę usług skierowanych do kancelarii i działów prawnych firm o doradztwo biznesowe i usługi marketingowe.
 
Obecnie jesteśmy liderem w świadczeniu usług doradczych dla sektora prawniczego, a segment ten jest jednym z filarów naszej firmy.

Doceniając nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie w realizowane projekty, nasi Klienci bardzo często polecali nasze usługi organizacjom działającym w innych sektorach gospodarki. Realizowane z sukcesami projekty spowodowały, iż w 2012 roku postanowiliśmy w ramach struktury naszej firmy wyodrębnić niezależne marki, które odpowiadają za realizację określonych projektów w danych branżach.

 
Marka / Branża / Zakres usług / Strona internetowa
 
  • BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory / kancelarie i działy prawne firm / doradztwo biznesowe, kompleksowy HR, Business Development / www.bcslegal.pl
  • HRM.pl - Human Resources Management / wszystkie branże z wyjątkiem prawniczej / kompleksowy HR / www.hrm.pl
  • 7oranges.pl - Marketing & Social Media Agency / wszystkie branże / kompleksowe usługi marketingowe, organizacja targów / www.7oranges.pl
  • IT/Media / wszystkie branże / oprogramowanie HR, własne media /
 
Obecnie pracujemy dla klientów różnych branż, a nasza działalność obejmuje nie tylko doradztwo personalne i szkolenia, ale także usługi z zakresu zarządzania, konsultingu, marketingu i PR-u. Zaufały nam zarówno małe polskie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje, które w referencjach potwierdzają nasz profesjonalizm, elastyczność w podejściu do Klienta i skuteczność.
 


Misją BCSystems jest ukierunkowanie firmy Klienta na osiągnięcie zysku poprzez właściwe zarządzanie, a także poprzez budowanie zespołu najlepszych specjalistów i rozwijanie ich kluczowych kompetencji.

Wartości, które wyznaczają filozofię działań naszej firmy:

Profesjonalizm - dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Naszym celem jest nieustanne pogłębianie wiedzy i zdobywanie doświadczenia. Najwyższa jakość naszych usług jest wynikiem działania w oparciu o najwyższe standardy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.
Wymagania - przeciętność nas nie satysfakcjonuje. Tylko najwyższe wymagania stawiane jakości naszej pracy i naszym pracownikom zapewniają maksymalne osiągnięcia.
Konsekwencja - wszystko co robimy, robimy konsekwentnie. Wiemy jak cenny w każdej działalności jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas projekty oraz doradztwo przebiegały sprawnie przy uwzględnieniu najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy!


Wybrane wydarzenia z historii firmy:

2018 - przenosimy się do nowej siedziby - Mennica Residence w Warszawie

2018 - Po raz kolejny Ewelina Skocz - Partner Zarządzający BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory została zaproszona do kapituły konkursu "Rising Stars".

2018 (13 marca) - po raz ósmy odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2017 (listopad) - uruchamiamy projekt pro bono podnoszenia świadomości m.in. dla prawników z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej link

2017 (14-15 marca) - po raz siódmy odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2016 (15-16 marca) - po raz szósty odbywają się zorganizowane przez nas Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2015 (17-18 marca) - organizujemy Piąte Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2015 (30 stycznia) - oddajemy do użytku nową wersję autorskiego oprogramowania CRM

2014 (18-19 marca) - organizujemy Czwarte Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2013 (1 grudnia) - rusza Warsaw Law & Business Academy

2013 (22 listopad) - oddajemy do użytku nową wersję autorskiego oprogramowania wspomagającego realizację procesów personalnych

2013 (12 września) - portal karieraprawnika.pl w nowej odsłonie

2013 (1 lipca) - uruchamiamy program realizacji Start-upów

2013 (20 sierpnia) - wdrażamy (na użytek naszych Klientów) kolejną wersję autorskiego oprogramowania zawierającego moduły: SOOP, BSP, BSK, Profile kompetencyjne, system ankietowy

2013 (19-20 marca) - organizujemy Trzecie Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2012 (15 grudnia) - zakończenie procesu wydzielania marek i zmiany struktury firmy

2012 (21 marca) - uruchamiamy portal studentprawa.pl

2012 (20-21 marca) - organizujemy Drugie Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2011 (1 lipca) - działalność rozpoczyna nasza agencja marketingowa 7oranges - www.7oranges.pl

2011 (12-13 kwietnia) - organizujemy Pierwsze Prawnicze Targi Praktyk i Pracy targiprawnicze.pl

2009 (1 grudnia) - wdrożenie autorskiego Systemu wspomagania procesów rekrutacyjnych

2009 (1 lipca) - wdrożenie (na użytek naszych Klientów) autorskiego Systemu badania opinii pracowników (BOP/BSP)

2009 (30 czerwca) - wdrożenie (na użytek naszych Klientów) kolejnej wersji autorskiego Systemu okresowych ocen pracowniczych (SOOP)

2009 (13 czerwca) - rejestracja firmy pod nazwą BCSystems Sp. z o.o.

2009 (26 kwietnia) - uruchamiamy portal karieraprawnika.pl

2009 (15 lutego) - uruchamiamy portal Praktykanci.pl

2009 (30 styczeń) - uruchamiamy portal Serwis-szkolenia.pl

2008 (1 lutego) - zostajemy właścicielami portalu HRM.pl

2006 (1 grudnia)- rozpoczynamy działalność pod nazwą Business Consulting Systems

S5 Box

Login