Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Oferty pracy i praktyk

Segment: HRM.pl - kompleksowe doradztwo personalne

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy konsultingowej z siedzibą w Warszawie poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Konsultant ds. dofinansowania (w tym Funduszy Unijnych)
Nr Ref.: Kds.D/FU/2015
Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej (m.in. biznes plany, wnioski o dofinansowanie),
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby Komisji Europejskiej,
  • Obsługa projektów w zakresie rozliczania otrzymanej pomocy publicznej,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących Funduszy Unijnych oraz innych źródeł pomocy publicznej,
  • Analiza projektów inwestycyjnych pod kątem możliwości uzyskania wsparcia,
  • Monitorowanie informacji o nowych naborach wniosków,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie ekonomiczne),
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość przepisów Funduszy UE oraz pomocy publicznej,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej w ramach POIG oraz POIiŚ,
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej dla przedsiębiorstw,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,
  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883.

Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071

S5 Box