Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Oferty pracy i praktyk

 7orangesSegment: 7oranges - Marketing & Social Media Agency

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Nr Ref.: S/MS/W/2015

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie oraz rozwijanie relacji biznesowych z Klientami,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Uczestnictwo w spotkaniach dla Klientów,

    Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek Marketing i Zarządzanie),
  • Minimum roczne doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku,
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami,
  • Wysoka kultura osobista.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883.

Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071

S5 Box